Porównaj 29 ubezpieczeń podróżnych do Izraela

Ofertę poznasz bez podawania maila lub telefonu w 3 minuty​

Izrael

Czeka Cię wyjazd do Izraela? Poznaj masę ciekawych inspiracji przed podróżą do tego kraju i przeczytaj ciekawe artykuły, z których wiedza może Ci się okazać przydatna podczas pobytu w Izraelu.

Kwestia wiz do Izraela bywa problematyczna.
Izrael

Sprawdź swoją wizę!

Chociaż na terytorium Izraela można przebywać do trzech miesięcy na wizie turystycznej, którą dostajemy automatycznie po przylocie, to jednak zdarza się, że – z jakichś powodów – zezwolenie na pobyt, które otrzymamy, będzie miało krótszy termin.

Uważaj na tanie dewocjonalia w Izraelu.
Izrael

Ostrożnie z zakupami

Izrael jest celem pielgrzymkowym milionów ludzi, o czym doskonale wiedzą lokalni sprzedawcy. Różańce z Chin sprzedawane przez muzułmanina za cenę kilkunastokrotnie wyższą od rzeczywistej to tutaj chleb powszedni.

Zachowaj ostrożność podczas noclegów pod namiotem w Izraelu.
Izrael

Pustynia

Pustynie w Izraelu są obszarem przyciągającym wielu backpackersów. Amatorzy podróży z plecakiem i namiotem powinni jednak wystrzegać się nocowania na pustyni na dziko.

Ubezpieczenie podróży

Chcesz dobrze ubezpieczyć bagaż podróżny? Jedziesz w zagraniczną podróż z dzieckiem albo w ciąży? A może chcesz wiedzieć, ile możesz wypić za granicą, aby chroniło Cię ubezpieczenie? Te i wiele innych porad przeczytasz właśnie tutaj.