Ubezpieczenie turystyczne do Nowej Zelandii

ubezpieczenie-do-nowej-zelandii

Zastanawiasz się, co powinno zawierać ubezpieczenie podróżne do Nowej Zelandii? Podpowiadamy!

Koszty leczenia w Nowej Zelandii

Wszystkie koszty leczenia w Nowej Zelandii należy pokryć z własnej kieszeni. A jakie rzędu są to wydatki? Wizyta u lekarza pierwszego kontaktu to wydatek rzędu 50-100 NZD (ok. 125 – 250 zł). Za hospitalizację oraz organizację powrotu do Polski z lekarzem polskiego turysty z Nowej Zelandii – ubezpieczyciel pokrył świadczenia na ponad 200 000 zł! Jak widać się to niebagatelne pieniądze i koszty opieki zdrowotnej w Nowej Zelandii są zbliżone do tych Polski.

Stąd na wszelki wypadek lepiej zabezpieczyć się w odpowiednie ubezpieczenie podróżne – które kupisz online i łatwo wybierzesz na Gorilo.pl

W góry i do wody z ubezpieczeniem na sport

Malownicza Nowa Zelandia, kojarząca się z „Władcą Pierścieni” i „Hobbitem” – określana jest mianem raju dla pasjonatów outdoor’u. Co to znaczy, w praktyce? Że wielu przyjezdnych chętnie wybiera tę destynację – ze względu na duże możliwości uprawiania różnorakich sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych. Trekking czy nurkowanie – jako formę spędzania wolnego czasu w podróży. Stąd nie zapominaj o wskazaniu rozszerzenia ochrony w swoim ubezpieczeniu turystycznym do Nowej Zelandii.

A jak ubezpieczyć bagaż?

Bagaż podróżny. Ubezpieczyć czy nie? Otóż tutaj najlepiej podjąć decyzję na podstawie tego, co planujemy wziąć ze sobą w podróż. Jeśli jest to cenny sprzęt elektroniczny (np. drogi aparat fotograficzny) – dobrze wskazać odpowiednią sumę ubezpieczenia bagażu podróżnego w polisie. Na Gorilo.pl ułatwiamy Ci wybór – bo dokładnie pokazujemy – kiedy ubezpieczenie BP zadziała (np. na wypadek kradzieży) oraz gdzie (np. w hotelu czy w samolocie).

Praca fizyczna w Nowej Zelandii

Coraz więcej Polaków decyduje się rozpocząć pracę zarobkową w Nowej Zelandii. Warto pamiętać, że oprócz ubezpieczenia, które zapewnia Ci pracodawca, wykupić przed podróżą ubezpieczenie podróżne ze wskazaniem rozszerzenia ochrony na „pracę fizyczną”. W prosty i łatwy sposób zrobisz to właśnie na naszej stronie.

Wyjeżdżasz za granicę?

Czuj się bezpiecznie i porównaj oferty 29 ubezpieczeń podróżnych.