Korzyści z wyboru Gorilo.pl

Gorilo-pierwsza-tak-dokladna-porownywarka-ubezpieczen

Planujesz zakup ubezpieczenia podróżnego? Wyróżniliśmy kilka cech, które przyświecały nam przy tworzeniu pierwszej tak dokładnej porównywarki ubezpieczeń turystycznych – Gorilo.p

Oszczędzasz i wybierasz lepiej

Zanim dokonasz zakupu, wcześniej wskażesz w wyszukiwarce dane dotyczące Twojej podróży i wybierzesz konkretną polisę od jednego z ubezpieczycieli. Wtedy wygenerujemy dla Ciebie 29 polis turystycznych. W Gorilo.pl chcieliśmy maksymalnie ułatwić ten wybór, dlatego daliśmy możliwość filtrowania składowych polis – jak bagażu czy ubezpieczenia OC, które znajdują się w polisie, ale nie zawsze są istotne dla podróżujących. Na Gorilo.pl można wskazać kilka dodatkowych informacji jak „podróżuję w ciąży”, „lecę samolotem”, „podróżuję z psem/kotem”. To składowe polisy, których nie znajdziesz tak wyszczególnionych w innych porównywarkach ubezpieczeń. Warto nadmienić, że ich zaznaczenie nie wpływa na cenę polisy. Tym samym, wskazując je – w porównywarce wyświetlimy informacje w tabeli – o tym, które polisy chronią Cię (lub nie) w istotnych dla Ciebie kwestiach.

Na Gorilo.pl wybierasz z ofert 6 międzynarodowych ubezpieczycieli i dostajesz 29 dobranych ubezpieczeń.

Konkurencyjne ceny

Pamiętaj, żeby Twoje ubezpieczenie zawierało w sobie odpowiednio wysoką sumę KL (kosztów leczenia). Podróżując po Europie – rekomendujemy sumę od 80 000 tys. zł, a poza nią od 120 000 tys. zł. Oczywiście kwoty te są umowne. Jednak są kraje, w których koszty leczenia są niezwykle wysokie. Przykładowo za samą dobę spędzoną w szpitalu w Monako zapłacimy bez ubezpieczenia turystycznego ponad… 13 000 zł, w Szwajcarii ponad 3 000 zł.* [źródło: Finder.com] Do tego dochodzą wszystkie koszty leczenia – w tym badań, ewentualnych operacji i innych usług. 

Na Gorilo.pl kupisz najtańsze polisy już od  2.57zł/dzień w krajach europejskich oraz 4,29zł/dzień dla krajów z całego świata.

Szybkość zakupu

Żyjemy w czasach, gdzie każdy lubi załatwić wszystkie formalności za jednym zamachem. Dlatego w porównywarce ubezpieczeń Gorilo.pl wszystkie formalności – łącznie z zakupem – załatwisz nawet w 3 minuty. Na końcu gotową polisę dostajesz na podany wcześniej adres mailowy.

Wejdź na Gorilo.pl oszczędzaj czas, kup polisę w 3 minuty online i podróżuj spokojnie!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń? Zerknij do poniższych artykułów:

Najszybsze ubezpieczenie podróżne dla spóźnialskich. Które?

Naprawa lub holowanie samochodu za granicą? Ochroni Cię to ubezpieczenie podróżne.

Ubezpieczenie turystyczne. Jakie błędy robimy najczęściej?

Wyjeżdżasz za granicę?

Czuj się bezpiecznie i porównaj oferty 29 ubezpieczeń podróżnych.