skip to main content

O nas

O czym piszemy:

Gorilo daje wiedzę, która pomoże Ci podróżować bezpieczniej i ciekawiej. Czytaj aktualne ostrzeżenia, odkrywaj nowe możliwości działania i poznaj ludzi, którzy zarażają swoją pasją i energią.

Wartości Gorilo najpełniej wyrażają trzy słowa:

Działaj

Szalej na śnieżnym stoku w Maroku. Ścigaj się na torze Formuły 1 na Węgrzech. Odwiedź miasto widmo na Ukrainie lub mekkę piłkarskich kibiców w Argentynie.

W Gorilo wierzymy, że świat oferuje zbyt wiele możliwości, żeby ograniczać podróż do leżenia na plaży.

Poznawaj

Niepełnosprawny biegacz rywalizuje w najtrudniejszych biegach świata. Nauczyciel WF-u na rowerze bije kolejne rekordy Guinessa, a podróżnik z pasją traktorem przemierza świat.

Gorilo jest głodny takich budujących historii!

Poznawaj razem z nami ludzi, którzy inspirują i miejsca, kóre zachwycają!

Uważaj

Dlaczego w Gruzji lepiej nie rozmawiać o polityce? Jakich miejsc unikać w Brazylii? Jak nie dać się oszukać w Tajlandii?

Gorilo zależy na tym, żeby każdy Twój wyjazd był bezpieczny i komfortowy. Dlatego przestrzegamy przed niebezpieczeństwami, jakie mogą Cię spotkać.

Uważaj i ciesz się swoim wyjazdem.

Większe bezpieczeństwo

W kwestii bezpieczeństwa idziemy krok dalej. Robimy porównywarkę ubezpieczeń, jakiej jeszcze nie było. Bez ściemy, ukrytych zapisów i niejasnych sformułowań. To, co do tej pory było małym druczkiem, my napiszemy boldem. Skomplikowane zapisy z wielu stron streścimy w kilku punktach. Wybierzesz dokładnie taką polisę, jakiej potrzebujesz. Bez strzelania w ciemno i przepłacania. U nas kupisz ubezpieczenie, które pomoże ochronić Twoje pieniądze przed nieoczekiwanymi wydatkami.

Jesteśmy przekonani, że nowa i lepsza porównywarka ubezpieczeń jest naprawdę potrzebna Wiemy to zarówno z własnych doświadczeń, jak i z przeprowadzonych przez nas badań anietowych. Wynika z nich, że:

67% osób nie czyta warunków ubezpieczenia (OWU) i nie wie, co tak naprawdę kupuje od ubezpieczyciela.

44% osób nie wie, jaką ochronę ma podczas podróży.

45% osób wybiera ubezpieczenie głównie na podstawie ceny.

Dołącz do nas!

Często podróżujesz? Mieszkasz w fajnym miejscu? Robisz nietypowe rzeczy? A może chcesz kogoś ostrzec przed niebezpieczeństwem? Opowiedz o tym! Wyślij nam swój artykuł, zdjęcie, filmik lub nawet kilku zdaniową zajawkę.

Twórz z nami ten portal!

Kontakt:

bok@gorilo.pl

12 333 72 75

ul. Szlak 65/320

32-333 Kraków

Gorilo.pl Copy 2017 - 2018