Współpraca

Zapraszamy do współpracy blogerów, którzy w tematyce podróżniczej czują się jak ryba w wodzie i chcą się tym z nami dzielić. Proponujemy stabilną współpracę na przejrzystych warunkach. Jesteśmy otwarci zarówno na wymianę usług na zasadzie barterowej lub finansowej (zapewniając przy tym ubezpieczenie lub znaczną zniżkę na polisę). 

Wybierz najkorzystniejszą formę współpracy

1. widget (wyszukiwarka polis) na stronie Partnera

Decydując się na tę formę współpracy umieszczasz na swojej stronie naszą wyszukiwarkę polis Gorilo.pl (wigdet). Następnie zarabiasz stałą, ustaloną prowizję od zakupionej przez Twojego Klienta polisy.

2. pakiet widget (wyszukiwarka polis) + kod rabatowy na stronie www Partnera

Świetny sposób na zrobienie kampanii marketingowej dla Twoich Klientów – w której obydwoje zarabiacie. Działa to następująco – zamieszczasz na swojej stronie widget Gorilo.pl, Twój Klient otrzymuje zniżkę wpisując kod rabatowy podczas zakupu, a Ty zyskujesz stałą prowizję od zrabatowanej ceny polisy.

3. współpraca w ramach kodu rabatowego (idealna dla Partnerów nieposiadających strony internetowej)

Nie masz strony www? Ale masz za to np. duże zasięgi w mediach społecznościowych albo inny sposób dystrybucji. Dostajesz od nas kod rabatowy ze zniżką dla Klientów, wpisujesz go w np. w posta na Facebooku dla swoich odbiorców – a później analogicznie jak w drugiej ofercie – dostajesz prowizję od zrabatowanej ceny polisy.

Wyniki sprzedaży możesz mierzyć w Panelu Klienta na stronie Gorilo.pl.

Prowizja z powracającego Klienta

I najważniejsza rzecz.
Kiedy Klient już raz kupił polisę z Twojego widgetu albo z Twojego kodu rabatowego zostanie automatycznie przypisany do Ciebie w naszym systemie. Przy kolejnym zakupie, nawet wpisując ręcznie w wyszukiwarkę adres www.Gorilo.pl, Ty i tak zawsze zyskujesz stałą prowizję.

Podsumowując – jeśli powróci i kupi u nas polisę ponownie – Ty za każdym razem dostaniesz od nas prowizję.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Świetnie – skontaktuj się z nami – a wyślemy Ci informację, jak zainstalować widget Gorilo na Twojej stronie lub dedykowany kod rabatowy.

Wysokość prowizji i wysokość kodu rabatowego pozostają do wspólnego ustalenia.

Jeśli masz do nas jakieś pytania lub do oferty? Prosimy o kontakt przez zakładkę KONTAKT lub drogą telefoniczną: 12 333 72 35

Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z naszą marką, poznaj największe korzyści Klienta Gorilo.pl:

  • KOSZTY LECZENIA ZA GRANICĄ (u nas wszystkie parametry porównasz w jeden, prostej linii. To jedyny, tak czytelny sposób na zestawienie cen i ofert ubezpieczycieli.)
  • SPORTY (wybierasz konkretny sport, a nie grupę sportów jak u konkurencji. Dzięki temu widzisz, u którego ubezpieczyciela musisz dopłacić, a gdzie jest on w cenie polisy.)
  • BAGAŻ (dokładnie wskazujemy gdzie i jakie przedmioty są chronione w Twoi bagażu podróżnym)
  • WYPADEK (wiesz, czy polisa pokrywa koszty odpowiedzialności cywilnej związane z wypadkiem spowodowanym podczas uprawiania sportu – np. potrącenie na stoku)
  • CHOROBA (wiesz, czy ubezpieczenie pokrywa w podstawowej cenie koszty leczenia związane z chorobami przewlekłymi np. cukrzycą czy nadciśnieniem (bez potrzeby wykupywania zwyżek). Ty sam zdecydujesz czy dana kwota jest wystarczająca.))
  • BARDZIEJ PRZYJAŹNI (jako jedyna porównywarka jesteśmy przyjaźni m.in.: dla kobiet w ciąży, podróżujących ze zwierzakiem – bo dokładnie pokazujemy jaką mają ochronę)

Skontaktuj się z nami