Wypad na 1 dzień na narty do Słowacji lub Czech? Nie zapomnij o ubezpieczeniu!

ubezpieczenie-jednodniowe

Jednodniowe wyjazdy na narty za granicę, zwłaszcza do Słowacji lub Czech cieszą się coraz większą popularnością. To doskonały pomysł na weekendowe złapanie oddechu czy też jako odskocznia od zwiedzania podczas dłuższych pobytów. Ale to, że planujesz być na stoku tylko przez jeden dzień nie powinno sprawić, że „odpuścisz” sobie polisę narciarską.

Krótko, intensywnie, ale z polisą

Jak pokazują statystyki, większość wypadków na nartach ma miejsce na początku wyjazdu, podczas pierwszego i drugiego dnia pobytu. Nic dziwnego, po przerwie ciężko jest wrócić do formy. Często towarzyszy też temu nowa okolica, nowe trasy, dreszczyk ekscytacji… Do tego dochodzi jeszcze kolejny czynnik – jeśli pobyt na stoku jest krótki, chcemy ten czas maksymalnie wykorzystać. A wtedy o wypadek nietrudno. 

Tutaj możesz poczytać, ile wynoszą koszty wypadku na nartach m.in. w Czechach i na Słowacji.

Jednodniowe ubezpieczenie na narty

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale nie musisz kupować ubezpieczenia na cały tydzień czy miesiąc. Czasy się zmieniły! Rynek ubezpieczeń turystycznych dopasowuje się do potrzeb konsumentów. Obecnie możesz wykupić ubezpieczenie narciarskie nawet na jeden konkretny, interesujący Cię dzień. 

W ofercie porównywarki ubezpieczeń podróżnych Gorilo.pl znajdziesz bogatą ofertę polis na narty i snowboard nawet na najkrótszy, jednodniowy wyjazd! Zaznacz interesujące Cię parametry i otrzymaj kupioną polisę prosto na swój e-mail.

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo

Co więcej, na szczęście żyjemy też w takich czasach, że polisę na narty możesz kupić w zaciszu własnego domu lub z jakiegokolwiek innego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Nie musisz już tłumaczyć się pani z okienka, jakiego ubezpieczenia potrzebujesz. Po prostu wchodzisz na Gorilo.pl, wybierasz opcje, które pasują do Twojego wyjazdu i spośród oferty najlepszych ubezpieczycieli w Polsce otrzymujesz spersonalizowaną ofertę w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb. Prawda, że proste i wygodne?

Krótkoterminowa polisa na narty

Do tego oszczędzasz czas i pieniądze – bo to my za Ciebie przeczytaliśmy szczegóły i wszelkie drobne druczki – dzięki czemu czarno na białym widzisz, co oferuje konkretna polisa i czy jest odpowiednia dla Ciebie. Wyszukiwanie możesz ograniczyć do wyboru interesujących Cię parametrów ubezpieczenia, takich jak dodatkowa ochrona sprzętu narciarskiego, ubezpieczenie bagażu czy pomoc assistance.

Na krótki wyjazd potrzebujesz dobrej ochrony

W przypadku krótkiego pobytu na nartach różnica w cenie między tanią, a droższą nie będzie znaczna, więc rekomendujemy rozważenie zakupu ubezpieczenia, które zapewni Ci możliwie najlepszą, szeroką, kompleksową ochronę. I nie zapomnij o wybraniu opcji rozszerzenia ubezpieczenia o uprawianie sportów – w tym przypadku narciarstwa lub snowboardu.

Ochrona, którą warto mieć

Narciarzu, nie lekceważ więc zakupu polisy narciarskiej nawet na jeden dzień! Bo tak to już jest w życiu, że nigdy nic nie wiadomo. Dlatego warto się ubezpieczyć, by w razie czego nie ponosić kosztów przykrych niespodzianek, które – jak wiadomo – zwykle atakują znienacka i w najmniej oczekiwanym momencie.

Wyjeżdżasz za granicę?

Czuj się bezpiecznie i porównaj oferty 29 ubezpieczeń podróżnych.